سئوالات متداول مشترکین کپیش

سئوالات پرتکرار مشتریان کپیش

چگونه میتوانم نسخه دمو برنامه را تهیه کنم؟
جهت دریافت نسخه تست هفت روزه برنامه درخواست خود را از این صفحه برای ما ارسال کنید.
آیا امکان ارتقا نسخه وجود دارد؟

شما میتوانید در هرزمان که مایل باشد نسخه فعلی کپیش خود را با پرداخت مابه تفاوت به نسخه بالاتر ارتقا دهید.جهت مشاهد امکانات نسخه ها به صفحه مدل ها و قیمت ها رجوع کنید

آیا میتوانم چند سیستم حسابداری هلو را با یک گوشی موبایل مدیریت کنم؟

بله نرم افزار کپیش این امکان را به شما میدهد گزارشات مربوط به آن سیستم را در اختیار داشته باشید.برای انجام این کار شما میتوانید به راحتی وارد بخش حساب کاربری در تنظیمات ربات شده و بین سیستم ها جابجا شوید.

میتوانم گزارشگیر کپیش را روی دو گوشی موبایل فعال کنم؟

شما میتوانید با درخواست کاربر اضافه با دسترسی مدیر و کارشناس مالی به تعداد نامحدود ،نرم افزار را روی دو یا چند گوشی موبایل فعال کنید.

تفاوت کپیش و گزارشات آنلاین هلو چیست؟

تفاوت عمده گزارشات آنلاین هلو و برنامه هوشمند کپیش بستر ارائه گزارشات میباشد،به گونه ای که برای دریافت گزارشات آنلاین باید وارد محیط وب و مرورگر شده و بعد از ورود به پنل کاربری گزارشات محدودی را در حوزه مالی دریافت کنیم ،درصورتی که برای این منظور در نرم افزار هوشمند کپیش شما به سادگی میتوانید از محیط پیام رسانها استفاده کنید که نه تنها نیازی به ورود به پنل کاربری ندارد بلکه محیط کاری شما یک محیط آشنا و متناسب با گوشی میباشد. همچنین تفاوت مهم دیگر این دو ابزار باهم تنوع بالاتر گزارشات کپیش در زمینه حسابداری و همینطور گزارشات بسیار مهم مربوط به کنترل عملکرد پرسنل و بکاپ گیری خودکار از سیستم حسابداری شما میباشد.

گزارشگیر کپیش چه تفاوتی با نرم افزارهای دسترسی مانند انی دسک و ... دارد؟

هنگام اتصال از طریق نرم افزار های ریموت مانند انی دسک شما نیاز به اجازه دسترسی کاربر دارید و در حالت ریموت شدن باعث ایجاد تداخل در کار کاربر میشوید،درصورتی که برنامه کپیش این محدودیت را ندارد، شما میتوانید در هرزمان بدون اطلاع کاربر ، از سیستم اطلاعات دریافت نموده ،عملکرد پرسنل را کنترل و گزارشات خوکار را روی تلفن همراه خود داشته باشید.همچین سرعت دریافت گزارشات توسط کپیش بسیار بالاتر است.

چه تضمینی برای امنیت اطلاعات وجود دارد و احتمال هک شدن برنامه چقدر است؟

قبل از پاسخ به این سوال باید درنظر داشته باشیم درچه صورت احتمال هک شدن سیستم و درز اطلاعات وجود دارد. کپیش نیاز به آی‌پی ثابت ندارد و قابل رویت نیست و چون بروی پیامرسانهای امنی مانند تلگرام طراحی شده امکان هک شدن وجود ندارد.درواقع اگر شخصا گوشی خود را در اختیار فرد دیگر قرار ندهید شخصی به اطلاعات شما دسترسی نخواهد داشت.

قابلیت بکاپ گیری کپیش چه فایده ای دارد؟

کپیش با ارسال بکاپ روی فضای ابری مانند پیامرسان ها یا گوگل درایو امنیت فایل بکاپ شما را تضمین میکند و امکان ازبین رفتن آن وجود ندارد مگر در صورتی که توسط خودتان حذف شود. درنظر داشته باشید که احتمال آسیب در بکاپ گیری روی درایو سیستم و فلش توسط نیروی انسانی وجود دارد .